آیا این تصاویر برایتان آشنا نیست....؟
[تصویر: UUOO0077.jpg]
علامت SWASTIKA از علائم رمزی ماسونها می باشد
نامه ی انجمن جهانی تحریم اسرائیل(Boycott Israel) به جاستین بیبر و تقاضا از او برای عدم برگزاری کنسرت در تل آویو، تقاضایی که از سوی بیبر مورد اعتنا قرار نگرفت و او در ماه آوریل امسال کنسرتش را در تل آویو اجرا کرد:
تیتر نامه:
جاستین، تو غیر از دعا(Pray) کار بیشتری هم میتوانی انجام بدهی...
Justin Bieber, You Can Choose to Do More than Pray
[align=JUSTIFY]حتما ببینید->موزیک ویدئوی طنز و زیبایی که با مشارکت BoycottIsrael.info و با آهنگ Baby برای وادار کردن جاستین به عدم برگزاری کنسرت در فلسطین اشغالی ساخته شد و جاستین به آن اعتنا نکرد، این موزیک ویدئو تا به حال چند بار توسط سایت یوتیوب سانسور و حذف شده ولی جهت اطلاع رسانی در این سایت منتشر میشود :
[تصویر: bieber_and_bibi.jpg]
نمایش کلیپ با کیفیت بالا از سایت Vimeo :
گزارش سایت رسمی هالیوود از کنسرت یک میلیون دلاری تل آویو

ه گزارش خبرگزاری رسمی هالیوود برای کنسرت تل آویو جاستین بیبر یک میلیون دلار خرج شد ولی عاقبت به جای ۳۵۰۰۰ تماشاگر پیش بینی شده از سوی گروه بیبر کمتر از نصف این مقدار یعنی تنها ۱۷۰۰۰ نفر از اهالی کشور جعلی صهیونیستی در این کنسرت شرکت کردند! تازه همانطور که میدانید ۷۰۰ تا از این بلیطها هم (برای راضی کردن نتانیاهو در ماجرای لغو ملاقات..) به صورت رایگان توزیع شد! این یعنی جاستین بیبر برای شاد کردن دل کودکان اسرائیلی(به قول خودش ولی درواقع برای کسب وجهه برای رژیم جعلی صهیونیستی) حاضر شده این ضرر مالی را هرطور شده به جان بخرد!
[تصویر: 55898p.jpg]
منبع : سایت خبرگزاری هالیوود
رد تقاضای جاستین بیبر برای دیدار با نتانیاهو
[تصویر: yyy.jpg]
ماجرا از اینجا شروع میشه که اسکوتر براون یعنی مدیر برنامه صهیونیست جاستین که با هزار امید و آرزو اونو از اعماق یوتیوب کشف کرد تا پسربچه "نابغه موسیقی" را تبدیل به بت جدید صهیونیسم در بین تینیجرها بکنه، تصمیم میگیره هنگامیکه جاستین و ایشان در کنسرت اسرائیل تشریف دارن یه دیداری هم با جناب نخست وزیر داشته باشن، اما نتانیاهو که زرنگ تر از این حرفا بود یه شرط میذاره و اون اینه که بچه های اسرائیلی که در مرز غزه از "تروریستهای" حماس آسیب دیدند باید در این دیدار حضور داشته باشند، اما جاستین که دید دیگه کار داره خیلی سیاسی میشه شرط نتانیاهو را نمی پذیره ولی به جاش قول میده 700 بلیط رایگان به همین بچه ها تقدیم کنه تا تو کنسرتش در تل آویو شرکت کنند، نتانیاهو هم که دیکه کارد میزدی خونِش در نمی اومد قرار ملاقات با جاستینو لغو میکنه و بر اساس گزارش شبکه خبری ABC NEWS فقط به همین یه جمله اکتفا میکنه:
"unfortunately, it proved impossible."
خود جاستین بیبر گفته لغو این دیدار به خاظر عدم برنامه ریزی قبلی بوده و به جاش ۷۰۰ بلیط رایگان به کودکان منطقه سدورات (مرز غزه سمت رژیم صهیونیستی) داده شدهُ اینم لینک منبع :
Bieber to Israeli Prime Minister:
Bring on the Kids
بیبر در پاسخ به نخست وزیر اسرائیل
اسرائیل را به کنسرتم بیاورید
: عدم دیدار با کودکان اسرائیلیفقط به خاطر عدم برنامه ریزی قبلی بوده، کودکان منطقه سدورات.
Bieber's rep is not denying Justin wouldn't meet the kids, but says it's more of a scheduling
".thing: "Despite some logistical challenges, Justin is enjoying his first trip to Israel
P.R. guru Matthew Hiltzik adds, "Justin welcomes the chance to meet with kids facing difficult
circumstances, regardless of their background, and in fact, he has already invited children from
".the Sderot area to be his guests with other fans at his concert in Tel Aviv on Thursday night
حالا تعجب آور اینه که در مقابل انبوه خبر گزاریهای مشهور دنیا که لینک برخی از آنها در آخر این پست آمده است یک سایت خبری داخلی این قضیه رو وارونه جلوه داده و گفته این نتانیاهو بوده که خواسته جاستینو ببینه و بعد جاستین نپذیرفته! دلیلشم روزنامه هاآرتص میاره که چاپ اسرائیله و میخواسته با این کار از حضور جاستین در اسرائیل سوء استفاده کنه... متاسفانه کسی که مسئول تهیه خبر این سایت داخلی بوده نمی دانسته که عنان جاستین در دست مدیر برنامه اش است (اسکوتر براون) که یک یهودی صهیونیست است که به دنبال کسب وجهه هر چه بیشتر برای کشور جعلی تابعه اش (اسرائیل) و خوش خدمتی به لابی اسرائیل می باشد. درباره ماجرای تماس اسکوتر براون با نتانیاهو و تایید این مساله از سوی جاستین بیبر دو تا لینک دیگر از دو خبرگذاری معروف دنیا یعنی "نشریه کریستین ساینس مانیتور" و شبکه ی " ای بی سی نیوز" میذارم فکر کنم در مقابل اون یه دونه سایت داخلی بس باشه!
[تصویر: 1.jpg]
جاستین بیبر، بُت آیندۀ تمام نوجوانان جهان[تصویر: 77.gif]، کاور مجله تینیجری واگ، به متن تیترهای روی جلد دقت کنید...
[تصویر: 3.jpg]
نوجوان 15ساله به مثابه یک برده ی تبلیغاتی برای حراج در بازارهای بین المللی!
[تصویر: 2.jpg]
مأموریت برای جاستین!(بخوانید مأموریت صهیونیسم..) ، جاستین در کاور مجله وانیتی فیر، این دست زنانه جاستین را برای چه کاری می خواهد؟!
مأموریت با موفقیت انجام شد! روی دیگر چهره معصوم جاستین بیبر، مدتهاست سایتها و مجلات زرد تحت تسلط لابی صهیونیسم ارتباط غیر اخلاقی جاستین بیبر 17 ساله با سلنا گومز 19 ساله را تیتر میکنند، در این تصویر جاستین بیبر در حالی که کلاهی با کلمۀ "OBEY" به معنی "تبعیت کنید" پوشیده است هم سن و سالان خود را به پیروی بُت وار[تصویر: 77.gif] از خودش فرا میخواند.
[تصویر: ifd6999.jpg]
با عرض پوزش از دوستان گاهی ضروری است که عمق فضاحت تا حدودی نمایش داده بشه، خیلی ها با دیدن این تصاویر دیگر فکر الگو قرار دادن این مهره صهیونیستی فاسد را از سرشان بیرون خواهند کرد[تصویر: 022.gif]
تبلیغ علنی . . . در دوره نوجوانی :
[تصویر: 6.jpg]
[تصویر: 8.jpg]
کاور آهنگ "لاو" از جاستین بیبر، راستی فلش آبی رنگ به سمت کجا نشانه رفته؟ ستاره های پنج پر معکوس علامت چی هستند؟
LOVE ME album cover.
?WHERE IS THE ARROW POINTNG TO
?WHAT DOES THE INVERTED PENTAGRAM MEAN

عکس جاستین بیبر در عروسی گیتاریست گروهش
[تصویر: justin-bieber-splash-credit-jewish-500x4...577967.jpg]
حضور جاستین بیبر در عروسی "دان کانترDan Kanter" مدیر موسیقی و همچنین گیتاریست یهودی گروهش با کلاه کیپا در 4 اکتبر 2010 - تورنتوی کانادا
جاستین بیبر در این مراسم فقط برای احترام به یهودیت گیتاریست گروهش کلاه کیپا نذاشته بلکه در همین برنامه غیر از مراسم عروسی دوست جاستین، مراسم به بلوغ رسیدن جاستین(همان جشن تکلیف خودمان منتها بین یهودیان که آنها بهش Bar Mitzvah "بَرمیتزوَه"‏ میگویند) را خاص جاستین برای او برگزار کرده اند.

خالکوبی جدید جاستین بیبر در اسرائیل
[تصویر: bieber-tattoo-justin-beiber.jpg]
جاستین و پدرش پس از حک کردن خالکوبی کلمه ی "یشوا" (عیسی ) به حروف عبری بر بدنهایشان - آوریل 2011
پدر جاستین بیبر نه تنها با خالکوبی پسر 17 ساله اش مخالفتی نکرده بلکه "جِرِمی بیبر" نیز به همراه او زیر سوزن خالکوبی رفت!
جاستین قبل از پرواز به هاوایی در ماه می 2011 و پیوستن به سلنا گومز برای گذراندن تعطیلات تابستانی، به همراه پدرش اقدام به خالکوبی عمودی کلمه عبری “Yeshue” به معنی "مسیح " در سمت چپ بدن خود کرد.
مدیر برنامه های جاستین بیبر ، "اسکات براون" که خود از خانواده ای اسرائیلی است در رابطه با خالکوبی جدید جاستین اعلام کرد:" جاستین اعتقادات مذهبی شدیدی دارد و همیشه قبل از رفتن روی سن دعاهایی را به زبان عبری و انگلیسی با خود زمزمه می کند."
جاستین که بعد از جدایی پدر و مادرش در سنین کودکی به همراه مادرش زندگی می کند در چند سال اخیر رابطه خوبی با پدرش داشته است
پیش از این هم در سال 2010 یکی از دوستان یهودی خانواده جاستین نام همسر حضرت موسی ع را روی پای جاستین حک کرده بود.
منبع :
[تصویر: justin_bieber_tattoo4.jpg]
[تصویر: michael_jackson_91.jpg]
حالا که مایکل جکسون رفته اون دنیا جاستین بیبر که میگوید الگویش مایکل بوده میخواهد با کپی برداری از حرکاتش(مثل مون واک و ...) و پیروی ظاهری از اعتقادات ضد نژادپرستانه مایکل و همخوانی او با سیاهان ( هم خوانی جاستین بیبر با سیاه پوستانی مثل آشر و لوداکریس و بچه های سیاه پوست مثل جِیرِد اسمیت) خودشو جانشین مایکل جا بزنه (مایکل جکسون هم از کودکی مشهور شده بود). جاستین بیبر حتی علائم مخصوص مایکل جکسون را هم جعل کرده که البته سابقه جعل و دزدی برای صهیونیستها خیلی سابقه داره...ضمنا وبلاگ اسرائیلی زیر مفصل راجع به آرزوهای جاستین بیبر برای تبدیل شدن به مایکل جکسون جدید نوشته - بخوانید پروژه جدید لابی صهیونیستی هالیوود برای بت سازی! که البته این پروژه با تعلق گرفتن تمام جوایز برتر موزیک آوارد آمریکا در سال 2010 به جاستین بیبر رسما کلید خورد-
البته میدونم حوصله ندارید این لینک رو برید بخونید ولی این دفعه رو ترجیح میدم ترجمه نکنم و به خودتون واگذار کنم - بنازم به این امانت گفتار! این هم لینک:
[تصویر: black.jpg]
[تصویر: vr7tpj.gif]
جاستین بیبر در حال انجام مون واک مایکل جکسون در پشت صحنه موزیک ویدئوی Baby.
علاقه خاص جاستین بیبر به خواندن با سیاهان، کپی برداری دیگر از اعتقادات مایکل جکسون.
[تصویر: justin_bieber_ludacris_baby_article_story_main.jpg​]
[تصویر: sean.jpg]
مشارکت جاستین بیبر با خوانندگان بیشمار سیاهپوست : جیرد اسمیت، لوداکریس ، شان کینگستون، آشر ریموند، نفر بعدی چه کسی خواهد بود؟
[تصویر: usher-justin-bieber.jpg]
C'MON JUSTIN, YOU'RE NOT GONNA FOOL ANYBODY POSING ANTIRACISM, STOP SUPPORTING ISREAL INSTEAD
[تصویر: Justin_Bieber_Pray_music_video.jpg]
[تصویر: justin-bieber-pray.jpg]
[تصویر: Justin-Bieber-Pray-MTV-Lyric-2.jpg]
موزیک ویدئوی PRAY
-حمایت از رژیم نژادپرست اسرائیل با این ژستهای ضد نژادپرستانه جور در نمیاد آقای جاستین...!
[تصویر: justin-bieber-pray.jpg?height=211]
[تصویر: gaza_child_bbc_opt.jpg]
PALESTINIANS ARE SLAUGHTERED IN GAZA AND YOU GO ON STAGE IN TEL-AVIV FOR SHIMON PERES
?WHY ONLY BLACK CHILDREN
[تصویر: justin_bieber_pray_2.jpg]
[تصویر: gal_ama_show_08.jpg]
لباس پوشیدن همانند مایکل جکسون و همخوانی با گروه کر سیاه پوست، موزیک آوارد آمریکا2010
TRYING TO BE MICHAEL JACKSON(!) AT THE 2010 AMERICAN MUSIC AWARDS, DRESSING LIKE MICHAEL AND SINGING WITH BLACK CHORUS
[تصویر: sherlok_holmsi_i_love_mj_gramatter_white_crop.jpg]
[تصویر: local-celebrity-i-love-mj-450_z1.jpg]
I Love MJ-Michael Jackson
که علامت تاریخی مخصوص مایکل جکسونه، تبدیل شده به
I Love JB-Justin Bieber
[تصویر: work.7268893.2.fig,white,womens,fbfbfb.i-love-jb-v3.jpg]
[تصویر: i_love_jb_blk_t_shirt-p235467943219183939z85iq_400.jpg]
[تصویر: l_pc994-i-love-jb.jpg]
پشت پرده لابی صهیونیست و جاستین بیبر>>قسمت اول>>اسکوتر
[تصویر: Justin_Bieber_Usher_Scooter_Braun.jpg][align=JUSTIFY]
[align=JUSTIFY]خب خب خب، همه ما اون داستان رویایی پرواز پسربچه کانادیی در سال 2007 از کانادا به آتلانتای جورجیا در آمریکا برای رسیدن به آرزوهای بزرگشو شنیدیم. جاستین بیبر ساله در یک پارکینگ در آتلانتا با یکی از ستاره های موسیقی به نام آشر آشنا میشه و آغاز یک دوران طلایی برای بسربچه رقم میخوره....یه لحظه صبر کنید... فکر کنم یه جای داستان لنگ میزنه، چطور ممکنه جاستین همینجوری اتفاقی(یه هویی -به قول بر و بچ-) آشر رو توی یک پارکینگ تو آتلانتا ببینه؟ آهان!!! در این جای داستان بهتره با یک شخصیت برجسته به نام "اسکوتر" آشنا بشیم. در واقع این اسکوتر براون بود که جاستینو کشف میکنه و به آمریکا میاره، و اما ....
اسکوتر براون کیست؟
ترجمه ای از en.wikipedia.org/wiki/Scooter_Braun
اسکات شموئیل براون معروف به اسکوتر (متولد 1981-نیویورک)، نام یهودی او شموئیل بن إلیزر است. وی در خانواده ای یهودی- مجارستانی به دنیا آمد. پدر بزرگش در مجارستان سرباز بود و اجدادش تا سال 1956 در مجارستان زندگی میکردند. مادربزرگش از بازماندگان هولوکاست است. اجداد اسکات در ماجرای انقلاب مجارستان به آمریکا میگریزند. پدر اسکات در آمریکا یک دندانپزشک است.
ورود اسکوتر براون به دنیای هنر از ابتدا با ریشه های سیاسی و یهودی-مجارستانی عجین بود، وی نخستین بار در دوره دبیرستان در یک مسابقه ملی فیلم مستند شرکت نمود، فیلم کوتاه او "نبرد مجارستان" نام داشت که به مسأله مجارهای یهودی عصر هولوکاست میپرداخت. این فیلم رتبه سوم را کسب نمود و بعدها با تأیید استیون اسپیلبرگ کارگردان مشهور صهیونیست به موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده فرستاده شد که در آنجا هم اکنون به عنوان فیلم مستند تاریخی برای بازدیدکنندگان این موزه به نمایش درمی آید.
براون کار خود در حیطه موسیقی را در دوره دانشجویی با مدیریت کردن پارتی های شبانه ی دانشجویی آغاز کرد به طوریکه به تدریج این پارتیها در سرتاسر ایالت مشهور شد و خوانندگانی چون بریتنی اسپیرز را به خود جلب کرد.
براون در سال 2002 بیزنِس شخصی خود را در زمینه ترویج پارتی های شبانه ایجاد کرد و برای تدارکات برنامه هایی با حضور خوانندگانی چون اِمینم و لوداکریس برگزیده شد و در سن 20 سالگی به عنوان نماینده تجاری So So Def Records با این شرکت موسیقی قرارداد بست.
براون در سال 2008 شرکت موسیقی مشترک خود با خواننده مشهور سیاهپوست آشر ریموند به نام Raymond Braun Media Group-RBMG تأسیس کرد. بزرگترین موفقیت اسکوتر کشف و سرمایه گذاری روی خواننده تینیج کانادایی جاستین بوده است که در سال 2008 با وی قرارداد بست و تاکنون کلیه آلبومهای بیبر تحت نام شرکت RBMG تولید شده است.
اسکوتر براون : من می خواهم اسرائیل را حمایت کنم
[تصویر: Scooter_Braun.jpg][align=JUSTIFY]*مطلب ذیل ترجمه کاملی از خبر روزنامه اسرائیلی "تابلِت" در تاریخ 16 سپتامبر 2010 میباشد : [align=JUSTIFY]جاستین بیبر، تقریبا یهودی است، این را مدیر برنامه ی "کاملاً یهودی" این خواننده میگوید :
[align=JUSTIFY]"جاستین دعای شیما(نیایش سنتی یهود) را قبل از همه ی اجراهایش می خواند، او اول یک نیایش مسیحی میخواند و سپس شیما را زمزمه میکند." این را اسکات "اسکوتر" براون میگوید که نام واقعی او شموئیل بن إلیزر است، جوان 28 ساله ای که عامل معرفی این سوپر استار 16 ساله به جهانیان بوده است : او ویدئوهایی که مادر جاستین در یوتیوب قرار داده بود کشف کرد و حالا مدیر جاستین است. او همچنین به دلیل دعای شیما که به جاستین یاد داده است حال دیگر برادر خونی او هم محسوب میشود.
براون همچنین یک وعده هم میدهد: "ما برای اجرا سال آینده به اسرائیل خواهیم آمد، من میخواهم که اسرائیل را حمایت کنم." تل آویو آماده باش...[تصویر: 77.gif]
پیوند به اصل خبر:
Justin Bieber, Almost JewishSo says pop star’s (very Jewish) manager
By Marc Tracy
|
Sep 16, 2010
http://www.tabletmag.com/scroll/45201/justin-bieber-almost-jewish
شیمون پِرِز : من عاشق جاستین بیبر هستم!
[تصویر: ShimonPeres.jpg]
روزنامه صهیونیستی "تابلِت" در مقاله ای در تاریخ 27 اکتبر 2010 یعنی چند ماه قبل از اجرای کنسرت جاستین بیبر در اسرائیل از حمایت مالی ویژه شیمون پرز از این خواننده نوجوان پرده برمیدارد. همینجا باید اضافه کنم از 1.5 میلیون دلاری که بنیاد برای کنسرت بیبر در تل آویو هزینه کرده چیزی حدود 800 هزار دلارش فقط به خود بیبر داده شده، فقط باید بگم WOW[تصویر: 64.gif](منبع http://thebieberreport.com/justin-bieber-to-israel)
در ادامه ترجمه کاملی از این مقاله تقدیم خوانندگان محترم وبلاگ میشود:
پرز عاشق بیبر است، رئیس جمهور 87 ساله مانند نوجوانها جاستین بیبر را دوست دارد.
یک موضوع جدید به لیست علاقه های عجیب رئیس جمهور اسرائیل اضافه کنید: تب جاستین بیبر! (Bieber fever!)
برای معرفی به آن دسته از خوانندگانی که به وبلاگهای زرد و یا دخترهای نازک نارنجی دسترسی ندارند باید گفت او پسری است نابالغ با مدل موی دخترانه که با یک شور و حال شبه-یهودی می خواند و در عین حال صاحب مشهورترین آهنگهای امروز دنیای موسیقی است، آهنگهایی به نام “Baby,” “Love Me,” و “One Less Lonely Girl.”
او همچنین نقطه تمرکز یک کمپین جدید است که توسط "بنیاد صلح پرز" یک مؤسسه غیردولتی زیر نظر شسمون پرز برنده صلح نوبل(خودشون به خودشون نوبل صلح میدن!) راه اندازی شده است. این بنیاد با شعار "برقراری تفاهم توسط و برای مردم خاورمیانه" راه اندازی شده است. حال برای "ایجاد تفاهم" چه راهی بهتر از دعوت جاستین بیبر به تل آویو برای اجرای کنسرت در آوریل سال آینده وجود دارد؟ حتی اگر این دعوت 1.5 میلیون دلار خرج داشته باشد.
به گفته سخنگوی بنیاد صلح پرز در مصاحبه با Mouse( ویژه نامه هنری روزنامه هاآرتص):" بنیاد پرز مشتاق است تا شخصیتها و هنرمندان مشهور را دعوت نماید تا آنها را در فعالیتهای این مرکز مشارکت دهد و چهره ی دیگر اسرائیل را به آنها نشان دهد." این بنیاد زمانیکه متوجه شد کنسرت بیبر در اسرائیل به دلیل مشکلات مالی در معرض لغو شدن قرار دارد وارد عمل شد و کمک نمود تا هزینه های مالی لازم تأمین شود. این پروژه دومین اقدام پرهزینه بنیاد پرز پس از مراسم صلح نوبل (که در آن جایزه صلح نوبل به خود شیمون پرز داده شد!) و پیمان اسلو بوده است.
عنوان و لینک به اصل مقاله:
Peres♥ BieberThe octogenarian president loves him some teen pop sensation
By Liel Leibovitz

جاستین بیبر و 700 بلیت رایگان برای شرکت کودکان اسرائیلی مرز غز

[تصویر: JustinBieberTelAviv14April2011.jpg]
دختران صهیونیست اسرائیلی در محوطه اجرای کنسرت یک میلیون دلاری جاستین بیبر پارک هایارکان - تل آویو.
[align=JUSTIFY]در راستای شرکت 700 کودک نوار غزه(اشتباه نشه کودکانِ اون ور سمت اسرائیلو میگم) در کنسرت جاستین بیبر اسرائیل، سه بنیاد صهیونیستی وظیفه تهیه بلیط رایگان و انتقال کودکان به محل کنسرت "دنیای من" در آوریل 2011 در تل آویو را بر عهده گرفتند :
The Schusterman Foundation-Israel
The Morningstar Foundation
+ نوشته شده در  یکشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۱ساعت 18:36  توسط امیر  |